Úvodní stránka ZÁRUKY A REKLAMACE

ZÁRUKY A REKLAMACE

ZÁRUKY MUGS NA REKLAMNÍ PORCELÁN A SKLO

Na veškerý porcelán a sklo bez dekorace poskytujeme záruku 2 roky, která se týká velmi ojedinělého možného vzniku jemných prasklin v povrchové glazuře vlivem nevhodného teplotního výpalu. Záruky se nevztahují na poškození vlivem nedbalosti nebo rozbití.
Na dekorace poskytujeme záruku rozdílně podle zvoleného typu technologie - potisk s výpalem, pískování, barevné glazury s výpalem... Záruka na dekoraci je individuální a odvíjí se od toho, jakou má nádobí frekvenci využití, zejména se to týká rozdílu používání v zátěžovém gastro provozu nebo v domácnostech či firmách, jako firemní nádobí.

U sortimentu užitkového porcelánu je třeba počítat s možným výskytem miniaturních tmavých mikroteček ( stopy železa) nebo drobných slitin glazury, u skla občasných miniaturních bublinek, které vznikají při samotném výrobním procesu nádobí v porcelánkách a sklárnách. Tyto velmi drobné nerovnosti a vizuální mikrovady nemají žádný vliv na kvalitu a funkčnost nádobí a téměř nenarušují estetickou stránku zpracování. Ojedinělé tmavé tečky a povrchové nerovnosti nelze uplatňovat jako předmět reklamace a je nutná jejich tolerance. V případě požadavku na kvalitativně nadstandartní povrchovou úpravu lze u některých vybraných modelů čajových hrnků zajistit A+ kvalitu na objednávku z porcelánky nebo sklárny. Zde je však potřeba počítat s podstatně vyšší nákupní a prodejní cenou, než za jakou užitkové nádobí nabízíme v prodeji. 

U dekorací garantujeme následující:

  • ​Vypískované/ vybarvené logo do bílého porcelánu nebo skla = doživotní záruka, vhodné i do gastro provozu a jako firemní nádobí.

 

  • Potisk na bílý porcelán na vysoký výpal, imitace pískování do skla - vypáleno na 900C, vhodné i do gastro provozu a jako firemní nádobí.

 

  • Potisk na sklo a přes barevně glazurovaný porcelán na nízkoteplotní výpal 200C, vhodné jako dárkové nádobí, ne do gastro provozu.

 

  • Neposkytujeme dlouhodobé záruky na barevné glazury. Glazurovací barvy jsou odolné chemii v myčkách, ale ne násilnějšímu mechanickému poškrábání, např. o kov. a ve výjimečných případech může dojít k oděru, viz foto. Výjimkou je 9 odstínů glazur na vybrané čajové hrnky umožňujících vysoký výpal, barevně glazurovaná ouška a linkování okrajů hrnků a podšálků, kde je riziko oděru minimální.

 

 

Reklamní porcelán a sklo z naší výroby splňuje veškeré bezpečnostní požadavky pro styk s potravinami. Klademe důraz nejen na kvalitu a rychlý servis, ale také na ekologii a bezpečnost práce. Prodejcům dárkového zboží poskytujeme prohlášení o shodě podle nařízení EP a Rady ES a zákona 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

 

Poptávka

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
Podmínek zpracování osobních údajů
Reklamní porcelán a sklo ručně stříkáme speciální hydroglazurou.