Úvodní stránka CUKROVINKY SUŠENKY FRUITY MIX RŮŽOVÝ GREP
Na objednávku
FRUITY MIX RŮŽOVÝ GREP

FRUITY MIX RŮŽOVÝ GREP

750 ml
Kód produktu:
 M-LMF022PSA
Pyré z růžových grapefruitů rostoucích a ručně sbíraných v Jižní Africe, Argentině a Kubě. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.
od 1 ks
Cena:
227,00
274,67 Kč s DPH

Bez lepku / Bez GMO / Bez barviv / Obsahuje přírodní barviva a konzervanty

Dokonale vyvážené koktejlové pyré ve svém aroma, chuti a těle. ODK růžový grapefruit koktejlové pyré lze použít v široké škále míchaných nápojů, od koktejlů až po smoothies a ochucené limonády. Všechny naše růžové grapefruity jsou pěstovány bez jakékoli genetické modifikace ve svých rodných zemích Jižní Afriky, Argentiny a Kuby. Od chvíle, kdy naši zemědělci vybírají růžové grapefruity, až po plnění do lahví.

Každá lahev je vybavena speciálním uzávěrem, který zajišťuje přesné dávkování a díky zpětnému ventilu nedochází ke zbytečnému kontaktu se vzduchem.Stačí jen protřepat otočit vzhůru nohama a zmáčknout lahev

Složení Fruity mix - Energie 1062kJ/254kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 58g, z toho cukry 57g, Bílkoviny 1,8g, Sůl 0g.

Nutriční hodnoty ve 100 ml - Energie 1118kJ/263kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 64g, z toho cukry 62g, Bílkoviny 0g, Sůl 0,30g

Návod na přípravu - Ředění 1:7

 

 

Poptávka

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
Podmínek zpracování osobních údajů
Reklamní porcelán a sklo ručně stříkáme speciální hydroglazurou.