Úvodní stránka CUKROVINKY SUŠENKY FRUITY MIX ČERVENÝ POMERANČ
Na objednávku
FRUITY MIX ČERVENÝ POMERANČ

FRUITY MIX ČERVENÝ POMERANČ

750 ml
Kód produktu:
 M-LMF028PSA
Pyré z červených pomerančů, které se pěstují výhradně na Sicílii v Piana di Catania a v některých vesnicích v oblasti Enna a Siracusa. Pro přípravu míchaných nápojů, domácích limonád a cocktailů.
od 1 ks
Cena:
227,00
274,67 Kč s DPH

Bez lepku / Bez GMO / Bez barviv / Obsahuje přírodní barviva a konzervanty

Červené pomeranče se pěstují na Sicílii, výhradně v Piana di Catania a v některých vesnicích v oblasti Enna a Siracusa.

Sicilské červené pomeranče jsou díky kombinaci sopečné půdy a středomořského klimatu jedinečné svou chutí a výživnou hodnotou a považují se za nejlepší zdravé ovoce, a to natolik, že jim Evropská unie udělila známku CHZO.

Blízkost našich sadů ODK blízko aktivní sopky Etna poskytuje jedinečnou a úrodnou půdu, která v kombinaci se suchým podnebím vytváří ideální podmínky pro pěstování tohoto mimořádného ovoce s typickou červenou dužinou. Díky těsné blízkosti výrobního řetězce v Catanii je ODK Blood Orange klasifikován jako vysoce kvalitní produkt s nulovou hodnotou KM - to znamená, že ovoce putuje velmi krátkou vzdálenost od pěstování k produkci.

Toto je přesně to ovocné pyré, se kterým budete určitě chtít experimentovat ve svém baru.

Každá lahev je vybavena speciálním uzávěrem, který zajišťuje přesné dávkování a díky zpětnému ventilu nedochází ke zbytečnému kontaktu se vzduchem.Stačí jen protřepat otočit vzhůru nohama a zmáčknout lahev

Složení Fruity mix - Koncentrovaná šťáva z červeného pomeranče (50%), cukr, glukózo-fruktózový sirup, koncentrovaná citronová šťáva, koncentrát (mrkev, černý rybíz), konzervační látky: E202, E211; antioxidant: Vitamin C, přírodní aroma. Bez lepku.

Nutriční hodnoty ve 100 ml - Energie 1085kJ/259kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 61g, z toho cukry 61g, Bílkoviny 0,8g, Sůl 0g.

Návod na přípravu - Ředění 1:7

 

 

Poptávka

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle
Podmínek zpracování osobních údajů
Reklamní porcelán a sklo ručně stříkáme speciální hydroglazurou.