VYBAVENÍ KAVÁREN - GASTRO PORCELÁN

Vybavení pro kavárny, restaurace, bary, penziony, hotely...

HRNKY, ŠÁLKY, KONVIČKY PRO KAVÁRNY, BARY...

Plánujete otevřít vlastní kavárnu, bar...? Chcete sjednotit design interiéru s vybavením? Rádi pro Vás vyrobíme kvalitní český porcelán a sklo s vlastním potiskem loga, firemního sloganu i v malých nákladech. Vaše servírovací dekorované nádobí dostane úplně jinou dimenzi, což ocení zejména Vaši hosté a návštěvníci kavárny. Rádi Vám dodáme i porcelán nebo sklo bez brandu.

Veškeré naše hrnky, šálky, konvice a ostatní porcelán včetně dekorací splňují atesty zdravotní nezávadnosti.

PORCELÁNOVÉ NÁDOBÍ PRO RESTAURACE

Naší specializací jsou dále návrhy a design porcelánového nádobí a skla pro restaurace, pizzerie, ale i penziony a hotely. Využijte našich služeb a zakázkové výroby a servírujte pokrmy a nápoje v designovém porcelánu s vlastním brandem.

PORCELÁN A SKLO ZA VÝHODNÉ CENY

Porcelánové hrnky, sklenice, porcelánové talíře, mísy, konvice jsou přizpůsobeny pro provozy kaváren, hotelů, restaurací ale i školních jídelen a nemocnic. Dodáváme také velkoobchodně bílý  porcelán, který odpovídá přísným hygienickým normám. Porcelánové nádobí a sklo od nás má dlouhou životnost. I při použití agresivních mycích prostředků nedochází k rozbití či poničení dekoru. Vlastníme certifikace na hygienickou nezávadnost materiálů, použitých ve výrobě na vypalovací potisky a hydroglazury.


Fotoalbum

Gastro porcelán s logem

Gastro porcelán s logem

Gastro porcelán s logem