HRNKY PRO OS KNOFLÍK

Spolupracujeme s kulturním a mateřským centrem Knoflík.

V roce 2013 jsme zahájili spolupráci s Knoflíkem. Knoflík je držitelem certifikátu Společnost přátelská rodině a je členem Sítě mateřských center a Klubu Neziskovky. Knoflík je v prvé řadě komunitním místem k setkávání dětí i dospělých všeho věku, místem přátelským rodině ve všech jejích podobách nejen v Praze 9.

Centrum Knoflík má od roku 2005 své prostory v Čihákově ulici 18 v Praze 9 – Vysočanech. V roce 2006 se podařilo otevřít malou keramickou dílnu a tvořírnu pro děti i dospělé. Od roku 2006 je Knoflík smluvním partnerem Yamaha hudební školy v České republice.
Činnost KMC Knoflík je závislá na profesionální i dobrovolné práci zaměstnanců a členů občanského sdružení i dalších milých lidí a na vzájemné toleranci a spolupráci dospělých, kteří se chtějí na chodu centra podílet. Provoz a činnost centra jsou financovány z vlastní činnosti centra, grantů, členských příspěvků členů, sponzorů a darů příznivců Knoflíku.

Knoflík můžete podpořit i Vy a to zakoupením některého z krásných barevných hrnků s vypískovaným logem z naší zakázkové výroby.


Fotoalbum