ZÁRUKY A REKLAMACE

Hlavní stránka / ZÁRUKY A REKLAMACE

ZÁRUKY MUGS NA REKLAMNÍ PORCELÁN A SKLO

Na veškerý porcelán a sklo bez dekorace poskytujeme záruku 2 roky. Na dekorace poskytujeme záruku rozdílně podle zvoleného typu technologie. Záruka na dekoraci je velmi individuální a odvíjí se od toho, v jakém provozu se nádobí nachází a s jakou frekvencí používá.

Na dekorace garantujeme následující:

  • ​Vypískované/ vybarvené logo do bílého porcelánu nebo skla = doživotní záruka, vhodné i do gastro provozu a jako firemní nádobí.
  • Potisk na bílý porcelán na vysoký výpal, imitace pískování do skla = garance cca 2 000 myček, vhodné i do gastro provozu a jako firemní nádobí.
  • Potisk na sklo a barevně glazurovaný porcelán na nízkoteplotní výpal: garance cca 200 myček, vhodné jako dárkové nádobí, ne do gastro provozu.
  • Barevné glazury na porcelán a sklo s nízkoteplotním výpalem: bez jakéhokoliv nároku na reklamaci. Glazurovací barvy jsou odolné chemii v myčkách, ale ne mechanickému poškrábání, např. o kov. Vhodné jako dárkové nádobí, ne do gastro provozu. Výjimkou je barevně glazurované ouško nebo linka po obvodu, kde nedochází k vysoké míře oděru a povrchovému poškození. 

Reklamní porcelán a sklo z naší výroby splňuje veškeré bezpečnostní požadavky pro styk s potravinami. Klademe důraz nejen na kvalitu a rychlý servis, ale také na ekologii a bezpečnost práce. Prodejcům dárkového zboží poskytujeme prohlášení o shodě podle nařízení EP a Rady ES a zákona 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

 

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:

antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

REKLAMNÍ HRNKY MUGS 2012 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.